Lindab Group v skratke

Koncern Lindab Group je poprednou spoločnosťou v Európe, ktorá ponúka riešenia pre energeticky účinné vetranie, zdravú vnútornú klímu a rozsiahly sortiment strešných, stenových a odkvapových systémov pre zjednodušovanie výstavby a pre lepšiu klímu.

Výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, jednoduchou inštaláciou a ekologickým myslením.

Dlhodobé ciele

Ročný rast

Cieľom ročného rastu je dosiahnuť aspoň 10%, pričom sa kombinuje organický a získaný rast.

Motivovaní zamestnanci

Lindab musí byť zamestnávateľom, ktorý dokáže prilákať nové talenty a udržať si ich.

Zastúpenie v 24 krajinách

Spoločnosť Lindab je zastúpená v 24 krajinách Európy a má 124 pobočiek.

Ako sa z malej klampiarskej dielne sa stala medzinárodná verejná spoločnosť …

Spoločnosť Lindab založili v roku 1959 Lage Lindh a Valter Perssonovi a odvtedy má svoje korene v mestečku Grevie na polostrove Bjäre v južnej časti Švédska. Dnes je spoločnosť Lindab kótovaná na burze cenných papierov Nasdaq Stockholm.

Lindab Slovensko

To sme my…

Na Slovensku Lindab vyrába vysoko kvalitné plechové strešné krytiny, špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarske prvky a ponúka svojim zákazníkom prepracovaný servis. Súčasťou ponuky sú aj produkty priemyselnej oblasti v podobe trapézového programu, sendvičových panelov, konštrukčných systémov a riešení, ako aj produkty ventilácií. Výrobný závod sa nachádza v obci Jamník pri Spišskej Novej Vsi a jeho pobočky nájdete v Bratislave a Nitre.

Čomu sa venujeme ?

Strešný systém Lindab

Strechy z vysokokvalitného švédskeho plechu podľa internej filozofie Swedish steel design

Halový systém a opláštenia

Komplexné riešenia rôznych typov montovaných stavieb a ich opláštení.

Vzduchotechnika

Sme poprední výrobca v oblasti vzduchotechniky v Európe.

Prémiové produkty

Lindab svoje služby a produkty neustále posúva ďalej a hľadá možnosti ako svojim zákazníkom poskytnúť stále väčšiu pridanú hodnotu.  Istota kvalitných a funkčných produktov je dnes z pohľadu hodnôt asi to najcennejšie čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť.

Nadštandardnú záruku si Lindab môže dovoliť poskytovať aj vďaka tomu, že všetky jeho materiály pre plechové krytiny a odkvapový systém prechádzajú náročnými záťažovými testami vo vlastnom výskumnom centre v Švédskom Förslöv a rovnako v testovacej oblasti Kvranvik v zóne Bohus – Malmön s veľmi agresívnym vlhkým prostredím plným soli z neďalekého mora.

V poskytovaných zárukách sa rovnako odrážajú viac ako 60 ročné skúsenosti Lindabu na trhu so stavebnými produktami v rámci celej Európy.

Skvelý a kompetentný tím

Vzťahy na pracovisku, poznanie svojich kolegov a pracovná klíma ovplyvňuje samotnú spoluprácu v tíme a rovnako jej výsledky. V našom tíme má každý určenú svoju rolu a vie, za čo je zodpovedný.

Ako tím sa podieľame na dosiahnutí spoločného cieľa a spoločne robíme rozhodnutia. Aby sme boli naozaj dobrým tímom, otvorene komunikujeme a vzájomne sa načúvame.

Kde nás nájdete ?

Lindab - centrála Jamník

Jamník 278, 053 22 Jamník (pri Spišskej Novej Vsi)

Lindab - pobočka Bratislava

Bojnícka 20, 831 04 Bratislava 3 (Žabí majer)

Lindab - pobočka Nitra

Novozámocká 67, 949 05 Nitra 1