Systémové riešenia

Riešenia vzduchotechniky

Naše systémové riešenia vzduchotechniky zaisťujú, aby sme do vášho domu, haly či kancelárie dostali zdravý vzduch a zabezpečili dobrú vnútornú klímu.

Montované stavby

Komplexné riešenia montovaných rodinných domov, obytných nadstavieb alebo zastrešení plochých striech. Vrátane projektu a zabezpečenia realizácie.

Montované oceľové haly

Komplexné riešenia pre malé, stredné aj veľké priemyselné haly pre rôzne účely. Skladové haly, výrobné haly, administratívne budovy, predajne, poľnohospodárske stavby a ďalšie.”

Vyberáme z našej ponuky riešení

Rekuperácie pre RD

Ponúkame Vám vysokoúčinné rekuperačné jednotky prestížnych výrobcov  Brink, Vent Axia, Ostberg a Salda vhodné do akéhokoľvek priestoru s kompletným systémom rozvodov.

Montované haly OPTIMUM

Haly Lindab Optimum tvorí unikátny konštrukčný systém z pozinkovanej ocele, ktorý bol vyvinutý a navrhnutý za účelom zjednodušenia a urýchlenia montáže. Základným prvkom tejto montovanej oceľovej haly je nosný rám z tenkostenných pozinkovaných C profilov, ktorého jednotlivé prvky sú riadne zavetrené a spájané metrickými skrutkami.

Montované domy Lindab

Montované domy Lindab využívajú unikátny tenkostenný oceľový skelet, ktorý dopĺňa tepelná izolácia (minerálna vlna), ale aj fasádne a interiérové sadrovláknité dosky. To umožňuje rýchlo a kvalitne postaviť akúkoľvek budovu – rodinný dom, sídlo firmy alebo penzión.

Zastrešenie plochých striech

Riešenie problému zatekajúcich plochých striech spočíva vo vytvorení nového strešného plášťa v tvare sedlovej, pultovej alebo valbovej strechy so sklonom minimálne 6°. Ľahká oceľová konštrukcia krovu so strešnou krytinou z lakovaného a pozinkovaného oceľového plechu s výberom z 13 farieb zaručí bezproblémovú, dlhodobú a bez údržbovú funkčnosť strechy s prijateľnými vstupnými nákladmi.