Špecializované testovacie centrá Lindab

V Lindabe sme hrdí na to, že prevádzkujeme jedny z najväčších európskych, no zároveň praktických laboratórií na testovanie a meranie hluku, vnútornej klímy a ventilačných riešení. Naše testovacie zariadenia vo Švédsku a Dánsku, ktoré spĺňajú normy EÚ, poskytujú cenné informácie a dokumentáciu. Testy v plnom rozsahu, vykonávané podľa medzinárodných noriem, nám umožňujú doladiť riešenia tak, aby vyhovovali potrebám zákazníkov. S vnútorným prostredím v budovách, ktoré si vyžaduje viac pozornosti – myslite na energetickú efektívnosť, kvalitu vzduchu v interiéri, zníženie hluku, požiarnu bezpečnosť a udržateľnosť – naše laboratóriá sú stredobodom zlepšovania našich produktov. Tu robíme veci lepšími, jeden test za druhým.

Zvyšovanie priemyselných štandardov

V Lindab sa snažíme nájsť nové spôsoby, ako našim zákazníkom uľahčiť život. Naše laboratórium v Grevie vo Švédsku slúži ako srdce našej výroby, inovácií a neustáleho pokroku. Tu neustále hľadáme spôsoby, ako zlepšiť vzduchotesnosť, energetickú účinnosť, celkový výkon a jednoduchosť inštalácie nášho systému, kruhového potrubia – Lindab Safe. A čo viac, sme hrdí na to, že sme medzi prvými, ktorí ponúkajú náš systém z recyklovanej ocele ako štandardný sortiment. Náš záväzok ku kvalite žiari v certifikácii Eurovent nášho systému Lindab Safe – čo je dôkazom našej neúnavnej snahy o dokonalosť. Stále sa posúvame, neustále sa rozvíjame – pretože to je to, čo robíme.

Praktické testovanie a riešenia na mieru

Vyváženie teórie a praxe je pri ventilácii kľúčové. Preto ponúkame testovanie v plnom rozsahu v našom laboratóriu pre vnútornú klímu v Dánsku, ktoré poskytuje pocit bezpečia pred spustením projektu. Laboratórium je vybavené sofistikovaným meracím zariadením na zhromažďovanie údajov, pre vaše priebežné plánovanie alebo dokumentáciu budovy. Pri testovaní však nezostávame. Veríme, že žiadna úloha nie je príliš veľká a ponúkame poradenstvo od nápadu až po inštaláciu. S Lindabom v tomto procese nikdy nie ste sami.

Naša ponuka

V Lindabe sme viac ako len výrobca alebo dodávateľ. Sme Váš partner, ktorý sa zaviazal poskytnúť vášmu projektu vždy odborné znalosti a vysoko kvalitné produkty.

Potrubné systémy (ADS)

Distribučné prvky (ICS)

Tlmiče hluku

Rozvody InDomo

Vzduchotechnické jednotky

Požiarne systémy