Naše ciele

Chceme tvoriť lepšie ovzdušie. Väčšina z nás trávi väčšinu času v interiéri. Vzduch, ktorý dýchame v našich domovoch, na pracoviskách a v škole ovplyvňuje našu pohodu. Často na to zabúdame, pretože vzduch nie je viditeľný. Vnútorné ovzdušie je však dôležité pre naše zdravie a energiu. Lindab chce prispieť k budúcej architektúre a vnútornému ovzdušiu. Chceme tiež lepšie ovzdušie pre našu planétu. Preto vyvíjame energeticky účinné riešenia pre zdravé vnútorné prostredie.

Naša vízia

Našou víziou je byť vedúcim hráčom v oblasti, v ktorej sme najsilnejší – vzduchotechnika v Európe. Zameriavame sa na distribúciu a difúziu vzduchu. Ponúkame vysokokvalitné výrobky. Zameriavame sa na Európu, kde je dopyt po kvalitnej vzduchotechnike vysoký a môžeme ponúknuť vynikajúcu dostupnosť.

Základné hodnoty

Značka Lindab sa vyznačuje tromi základnými hodnotami, ktoré tvoria základ podnikateľskej kultúry v celej korporácii.

Úspech zákazníka

Veríme, že úspech našich zákazníkov poháňa aj náš úspech. Pomáhame tomu podporou vývoja riešení v našich kľúčových segmentoch.

Držíme sa pri zemi

Usilujeme sa o účinné a rýchle rozhodovanie a dlhodobé vzťahy postavené na pokornom a dôveryhodnom prístupe.

Úhľadnosť a poriadok

Úhľadnosť a poriadok v celej spoločnosti majú vplyv na účinnosť aj na našu značku. Prispieva to tiež k pocitu hrdosti medzi zamestnancami.