Viac ako 60 ročná tradícia

História spoločnosti Lindab siaha viac ako 60 rokov dozadu, keď bola v roku 1959 založená ako malá klampiarska dielňa vo švédskom Lidhulte. Zakladateľmi spoločnosti boli páni Lage Lindh a Valter Persson.

O Lindab Group

Koncern Lindab Group je poprednou spoločnosťou v Európe, ktorá ponúka riešenia pre energeticky účinné vetranie, zdravú vnútornú klímu a rozsiahly sortiment strešných, stenových a odkvapových systémov pre zjednodušovanie výstavby.

Výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou, jednoduchou inštaláciou a ekologickým myslením.

Pre lepší vzduch a zdravú planétu

Udržateľnosť je pre nás spôsob myslenia a práce. To ovplyvňuje, ako pracujeme so stratégiou spoločnosti Lindab vo všetkých oblastiach. Všetko od nákupov, ktoré robíme, cez dodávky a služby, ktoré ponúkame našim zákazníkom.

Oblasti podnikania

Produkty a systémové riešenia spoločnosti Lindab sú ponúkané v troch oblastiach podnikania. Vzduchotechnika a stavebné komponenty ponúkajú svoje produkty prostredníctvom zdieľanej siete obchodov v Škandinávii, Západnej a Východnej Európe. Building Systems (Astron) je prevádzkovaná ako samostatná spoločnosť s vlastnou značkou, ktorej obchodný model je viac založený na projektoch.

Lindab Slovensko

Na Slovenku Lindab vyráta a predáva širokú paletu strešných krytín, odkvapového systému, produktov pre opláštenie budov, priemyselné a rezidenčné produkty vzduchotechniky. Súčasťou ponuky sú aj systémové riešenia kompletných montovaných stavieb a oceľových hál.

Sledovanie zákaziek

Sledujte stav svojej zákazky. Informácie v tomto systéme predstavujú podrobné údaje o naposledy uskutočnenej aktivite a stave doručenia zákazky Lindab.