Zjednodušujeme výstavbu

S vášňou zvyšujeme naše úsilie ponúkať najlepšie riešenie vnútornej klímy v zdravých a udržateľných budovách.

Čo ponúka Lindab ako zamestnávateľ

Príjemné pracovné prostredie

Záleží nám na spokojnosti a šťastí našich zamestnancov. Preto sa snažíme pre nich budovať zdravé a bezpečné pracovisko. Potrpíme si na korektnom a čestnom správaní a vzájomnom rešpekte.

Vzájomná solidarita, pomoc a podpora sú súčasťou našej podnikovej kultúry.

Zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti

Stratégia spoločnosti Lindab určuje smer nášho podnikania. Budeme lídrom na trhu vo vybraných oblastiach s lokálne prispôsobenými ponukami.

Neustále zlepšujeme efektivitu a zvyšujeme spokojnosť zákazníkov ponúkaním vysoko kvalitných produktov a plnením našich sľubov.

Kvalifikovaný kolektív

Chceme kvalifikovaných zamestnancov s pozitívnym prístupom, ktorí rozumejú výzvam zákazníkov. A chceme, aby vodcovia, boli vzormi a zodpovedali za riešenie problémov, ktoré sa vyskytujú v každodennom živote. Pôsobíme v priemysle, ktorý sa mení a má decentralizovanú organizáciu, kde by sme chceli každého zamestnanca splnomocniť, aby prevzal zodpovednosť a podporoval rozvoj v ich príslušných oblastiach.

Benefity, ktoré ponúkame

Vzájomná starostlivosť vždy bola a je jedným z prejavov životného štýlu spoločnosti Lindab. Ak hovoríme o zamestnaneckých benefitoch, myslíme tým akékoľvek finančné a nefinančné zvýhodnenia firmy pre svojich zamestnancov.