Zjednodušujeme výstavbu

S vášňou zvyšujeme naše úsilie ponúkať najlepšie riešenie vnútornej klímy v zdravých a udržateľných budovách.

To sme my…

Lindab pôsobí na trhoch 24 krajín v rámci celej Európy a prostredníctvom svojich vlastných spoločností sa snaží o to, aby sa stal najlepšou spoločnosťou v oblasti vzduchotechnických systémov a stavebných komponentov za účelom zjednodušovania výstavby a zlepšovania vnútorného ovzdušia v budovách.

Švédsky koncern Lindab

Už viac ako pol storočie vyvíja, vyrába a predáva produkty z tenkostenných plechov, vďaka čomu dnes patrí k vedúcim lídrom na stavebnom trhu v celej Európe.

Lindab Slovensko

Ponúka produkty a riešenia v dvoch obchodných oblastiach - Stavebné komponenty a Ventilácie. Centrála spoločnosti sa nachdáza v obci Jamník pri SNV.

Tradícia od roku 1959

Lindab už viac ako 60 rokov ponúka a zdokonaľuje svoje produkty a riešenia. Poďte sa s nami spoločne pozrieť na náš rozvoj a rast spoločnosti.

V žilách nám prúdi pravá švédska oceľ

Kvalitná a trvácna švédska oceľ je kľúčovým vstupným materiálom, ktorý používame na výrobu našich produktov a riešení v oblasti striech, odkvapov a vzduchotechniky. Aj vďaka tomu sme schopní našim zákazníkom ponúknuť nadštandardné záruky a istoty.

Život v Lindabe

Záleží nám na spokojnosti a šťastí našich zamestnancov. Preto sa snažíme pre nich budovať zdravé a bezpečné pracovisko. Potrpíme si na korektnom a čestnom správaní a vzájomnom rešpekte.

Vzájomná solidarita, pomoc a podpora sú súčasťou našej podnikovej kultúry.

lindab

Pozitívne myslenie

Prostredníctvom pozitívneho myslenia sa každý deň a všetkými možnými spôsobmi vyzývame k užitočným aktivitám, ktoré pomôžu našim zákazníkom, zamestnancom a akcionárom. Každá akcia, služba a inovácia, ktorú vytvoríme, sa riadi touto teóriou a jej cieľom je priniesť väčšiu hodnotu ešte väčšiemu počtu ľudí.

Naše hodnoty sú nedotknuté od roku 1959

Značka Lindab je charakterizovaná tromi hlavnými hodnotami, ktoré tvoria základ pre naše podnikanie a prechádzajú naprieč celou skupinou.

Úspech zákazníka

Veríme, že úspech našich zákazníkov poháňa aj náš úspech. Pomáhame tomu podporou vývoja riešení v našich kľúčových segmentoch.

Držať sa pri zemi

Usilujeme sa o účinné a rýchle rozhodovanie a dlhodobé vzťahy postavené na pokornom a dôveryhodnom prístupe.

Čistota a poriadok

Úhľadnosť a poriadok v celej spoločnosti majú vplyv na účinnosť aj na našu značku. Prispieva to tiež k pocitu hrdosti medzi zamestnancami.

Voľné pracovné miesta

Práca v spoločnosti Lindab vám otvára mnoho príležitostí osobný rozvoj, vzdelávanie, možnosť spolupracovať so zaujímavými a inšpiratívnym ľuďmi, získať skúsenosti s poprednými výrobkami na trhu.

Sledujte naše aktivity na sociálnych sieťach