Stiahnite si aplikáciu

Aplikácia Vent Tools je vyvinutá tak, aby Vám uľahčila život a obmedzila akýkoľvek priestor na chyby pri výpočte, inštalácii a meraní vášho ventilačného systému. Či už potrebujete vypočítať tlakovú stratu, dimenzovanie potrubia, uhly ohybu pre konkrétnu odchýlku alebo potrebujete K-faktor a kapacitu prietoku vzduchu, Vent Tools máte priamo vo vrecku, aby urobil prácu za vás. Nezabudnite pravidelne aktualizovať na najnovšiu a inteligentnejšiu verziu. Ak Vent Tools ešte nemáte – poďme na to…

Použite ho pri výpočte, pri objednávaní a pri inštalácii

V Lindabe sa snažíme vyvíjať nové digitálne technológie, ktoré vám uľahčia život a zjednodušia prácu. Lindab Vent Tools je toho dôkazom.

Je to jednoducho dostupná aplikácia, ktorá zjednodušuje manipuláciu s návrhom ventilačného systému a merania. S Lindab Vent Tools môžete jednoducho plánovať, získať správny dizajn, môžete kalkulovať, aby bola vaša objednávka správna, alebo ho môžete použiť na presné rezania alebo montáž počas inštalácie.

Vytiahnite telefón, otvorte aplikáciu, zadajte hodnoty a získajte údaje za zlomok sekundy.

Výpočet potrubia

Nájdite optimálnu veľkosť potrubia, ktorá je energeticky účinná a ľahko sa inštaluje. Najprv vyberte tvar potrubia. Potom si vyberiete, čo chcete vypočítať. Zadajte svoje známe hodnoty a pole výsledkov a posuvníky sa upravia podľa toho.

Ofsetový ohyb

Geometria okolo presadenia výšky/šírky s T-kusmi a rôznymi ohybmi sa dá vypočítať, aby sa potrubie správne prerezalo alebo sa zmestilo do danej situácie.

Meranie prietoku vzduchu

Pomocou funkcie merania prietoku vzduchu môžete nájsť k-faktor pre mnoho vzduchových koncoviek, vzduchových ventilov a potrubných produktov a vypočítať prietok vzduchu na základe merania tlaku.

appstore-595x391_two-squares
googleplay-595x391_two-squares

Ozvite sa

Lindab pôsobí vo viac ako dvadsiatich krajinách a má prevádzky vo viac ako 140 lokalitách v Európe. Prejdite na stránku kontaktov a získajte podporu od svojho miestneho zástupcu.