Lindab Slovensko

To sme my…

Na Slovensku Lindab vyrába vysoko kvalitné plechové strešné krytiny, špičkový odkvapový systém, strešné príslušenstvo, klampiarske prvky a ponúka svojim zákazníkom prepracovaný servis. Súčasťou ponuky sú aj produkty priemyselnej oblasti v podobe trapézového programu, sendvičových panelov, konštrukčných systémov a riešení, ako aj produkty ventilácií. Výrobný závod sa nachádza v obci Jamník pri Spišskej Novej Vsi a jeho pobočky nájdete v Bratislave a Nitre.

Lindab - centrála Jamník

Jamník 278, 053 22 Jamník (pri Spišskej Novej Vsi)

Lindab - pobočka Bratislava

Bojnícka 20, 831 04 Bratislava 3 (Žabí majer)

Lindab - pobočka Nitra

Novozámocká 67, 949 05 Nitra 1

Prémiové produkty

Lindab svoje služby a produkty neustále posúva ďalej a hľadá možnosti ako svojim zákazníkom poskytnúť stále väčšiu pridanú hodnotu.  Istota kvalitných a funkčných produktov je dnes z pohľadu hodnôt asi to najcennejšie čo môžeme našim zákazníkom ponúknuť.

Nadštandardnú záruku si Lindab môže dovoliť poskytovať aj vďaka tomu, že všetky jeho materiály pre plechové krytiny a odkvapový systém prechádzajú náročnými záťažovými testami vo vlastnom výskumnom centre v Švédskom Förslöv a rovnako v testovacej oblasti Kvranvik v zóne Bohus – Malmön s veľmi agresívnym vlhkým prostredím plným soli z neďalekého mora.

V poskytovaných zárukách sa rovnako odrážajú viac ako 60 ročné skúsenosti Lindabu na trhu so stavebnými produktami v rámci celej Európy.

Skvelý a kompetentný tím

Vzťahy na pracovisku, poznanie svojich kolegov a pracovná klíma ovplyvňuje samotnú spoluprácu v tíme a rovnako jej výsledky. V našom tíme má každý určenú svoju rolu a vie, za čo je zodpovedný.

Ako tím sa podieľame na dosiahnutí spoločného cieľa a spoločne robíme rozhodnutia. Aby sme boli naozaj dobrým tímom, otvorene komunikujeme a vzájomne sa načúvame.