Bezpečnostné prvky striech Lindab

Bezpečnostný systém striech Lindab Safety chráni strechy pred dôsledkami, ktoré spôsobuje v zimnom období sneh a ľad. Zároveň tiež uľahčuje pohyb a zvyšuje bezpečnosť pracovníkov na strechách. Všetky prvky systému Lindab Safety spĺňajú požiadavky európskych bezpečnostných noriem.

Vypočítajte si cenu strechy okamžite

Teraz si môžete vypočítať informatívnu cenu Vašej novej strechy Lindab z pohodlia vašej obývačky. Stačí si vybrať správnu krytinu, povrchovú úpravu, strešné príslušenstvo a po zadaní vašich kontaktných údajov Vám príde cenová ponuka OKAMŽITE na email.

Odkvapový systém Lindab Rainline

Spoznajte dôvody, prečo je Lindab Rainline funkčný a rokmi preverený odkvapový systém na strechách miliónov zákazníkov po celej Európe. Odkvapový systém Lindab Rainline má viac ako 60 jednotlivých komponentov a množstvo praktického príslušenstva, ktoré Vám dovoľuje prispôsobiť systém Vašim potrebám.

Povrchové úpravy a farby

V našej ponuke nájdete štyri typy povrchových úprav ClassicPremium Matt, Elite a hliníková AL Mat, ktoré chránia krytinu pred mechanickým poškodením a zároveň sa líšia schopnosťou čeliť vonkajším vplyvom ako sú UV žiarenie, vysoké a nízke teploty, sneh či dážď.