Nový cenník od 11.9.2021 – strešný systém

Nový cenník pre strešné krytiny

Stavebný trh prežíva šok. Ceny väčšiny stavebných materiálov rastú neobvyklým tempom. Situácia na trhu s oceľou je ešte stále nestabilná, čo sa týka cien a dostupnosti, preto sme nútení tieto dramatické zmeny čiastočne premietnuť aj do cien našich produktov.

Chceme vás informovať, že s nárastom cien vstupného materiálu a obalových materiálov bohužiaľ musíme opäť upraviť naše cenníky a to s účinnosťou od 11.09.2021. Viac informácii o nových cenách nájdete v priloženom cenníku.

Veríme, že aj napriek týmto globálnym aspektom, ostanete verní značke a produktom Lindab.  Ďakujeme za pochopenie

Cenník - strešné krytiny a príslušenstvo

Cenník platný od 11.9.2021 

Tu si môžete otvoriť, prípadne stiahnuť interaktívny cenník strešných krytín, odkvapového systému, strešného príslušenstva, trapézových plechov, hladkých plechov, bezpečnostných a odvetrávacích prvkov striech. V prípade, akýchkoľvek otázok alebo pomoci pri tvorbe cenovej ponuky, neváhajte kontaktovať náš obchodný tím.

Aktualizované podmienky akcie 28% na kompletný strešný systém

  • akciová cena je podmienená odberom strešného príslušenstva, fólie a odkvapového systému (Viď tabuľku).
  • akciové ceny platia pri odbere krytiny od 70 do 400 m2, väčšie odbery sa posudzujú individuálne
  • akciové ceny sa neuplatňujú v prípade pultových striech ( Profil, Mega, Goodlock, Maxima )
  • v prípade pultových striech pri krytine Click SRP sa akciové zľavy uplatňujú pri odbere kompletného strešného systému vrátane bezpečnostných prvkov Lindab Safety
  • akciové ceny platia len na krytiny a farby uvedené v tomto letáku
  • pre zmluvných obchodných partnerov Lindab platia akciové rabaty uvedené v ZoOS

Akciová cena = cenníková cena – zľava 28% (20%)

Jedinečné farby za skvelú cenu – len do vypredania zásob

Máme pre vás skvelú ponuku – krytinu Lindab Goodlock vo farbe medenej metalíze 778 (RAL8003) v povrchovej úprave Elite so zárukou 30 rokov v zvýhodnenej cene 9,20 €/m2 bez DPH. Pre ZOP platia na túto akciovú cenu akciové rabaty.

Ponúkame vám tiež krytiny Lindab Mega, Profil a Maxima v akciovej cene 9,70 €/m2 bez DPH za farbu borovicovo zelená 830 RAL 6020 v povrchovej úprave Premium Mat.