Vyhrajte 500 € na novú strechu

Vyhrajte 500€

na novú strechu

Snívate o novej streche, ale vysoké náklady vás odrádzajú?

Máme pre vás skvelú správu! Teraz máte jedinečnú príležitosť vyhrať jeden z 15 kupónov v hodnote 500€ na nákup kompletného strešného systému. Áno, čítate správne – až 500€ zľava na strechu vašich snov!

Predstavte si, že by ste mohli mať novú, kvalitnú a spoľahlivú strechu bez toho, aby ste museli siahnuť hlboko do vrecka. S našou súťažou sa tento sen môže stať realitou. Stačí sa zapojiť a šanca na výhru jedného z 15 kupónov môže byť práve vaša. Nezáleží na tom, či potrebujete vymeniť starú strechu alebo staviate nový dom, táto ponuka je tu pre vás.

Získajte strechu, po ktorej ste vždy túžili.

S kupónom v hodnote 500€ si budete môcť dovoliť kvalitné materiály a profesionálnu inštaláciu. Vaša nová strecha bude nielen estetickým doplnkom vášho domova, ale aj spoľahlivou ochranou pred nepriazňou počasia. Nepremeškajte túto šancu na vylepšenie vášho domova a získanie väčšieho pocitu bezpečia a pohodlia.

Pravidlá súťaže

  • Stačí, ak sa zaregistrujete v termíne od 1.5.24 do 31.7.2024 na www.sutaz.stresnysytem.sk ​ ​
  • Po registrácii Vám zašleme na email krátky dotazník a po jeho vyplnení ste okamžite zaradení do žrebovania o kompletný strešný systém Lindab.
  • Vždy posledný deň v mesiaci Máj, Jún a Júl žrebujeme 5 výhercov, ktorí sa registrovali počas trvania súťaže a odovzdáme im 500 EUR kupón s jedinečným kódom, ktorý je možné uplatniť pri objednávke strešného systému Lindab do konca rok 2024 u ktoréhokoľvek zmluvného predajcu Lindab.​
  • Kupón je možné uplatniť len pri kúpe kompletného strešného systému (krytina, vybrané doplnky, strešná fólia, odkvapový systém) s výmerou min. 150 m2.