Lindab Click na budove vinárstva Csányi

Predstavujeme vám veľmi pekný projekt v maďarskom meste Villány. Ide o sústavu budov vo vinárskom komplexe Csányi, ktoré sú zastrešené krytinou Lindab Click SRP.  Tá sa hodí k takejto originálnej architektúre a dodáva jej osobitý vzhľad. Výsledkom je odolná, kvalitná strecha s nízkym sklonom, ktorá unesie aj solárne panely a vydrží desaťročia.

Použitý materiál: 1100 metrov štvorcových strešnej krytiny Lindab Click SRP Premium matt vo farbe antracitová metalíza RAL 7037 a odkvapový systém Lindab Rainline a bezpečnostné prvky Lindab Safety  v rovnakom odtieni (snehové zábrany rúrkové a lávky s vysekávanou pochôdznou plochou, pre zaistenie bezpečného pohybu aj v zimnom období)
Miesto realizácie: Villány, Maďarsko Navigovať

Ak Vás zaujala táto stavba, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku zadarmo.

Pozrite si video zábery (zdroj: Lindab Magyarország)

Vinárstvo potrebovalo rozšíriť výrobné priestory a tak odkúpilo pozemok s malým rodinným domom v priamom susedstve. Pozrite sa ako šikovne využili priestor za vinárskym komplexom.

(zdroj: Google Street view, Lindab Magyarország)

Možno sa čudujete, prečo zvolili takýto neštandardný tvar budov. Odpoveď nájdete na fotografii, ktorá zobrazuje prvé historické budovy vinárstva, ku ktorým architekti dokonale zladili dizajn tejto stavby. Nové budovy tak dotvárajú komplexný štýl celého vinárskeho areálu, do ktorého patria. (foto zdroj: Google Street view)

Pozrite si zábery, ktoré zobrazujú túto vydarenú stavbu z viacerých perspektív. (zdroj: fb video Lindab Magyarország)