Sneh nad hlavou pod kontrolou

Je vaša strecha pripravená na zimu?

Vonkajšie teploty nám už začínajú klesať pod nulu, ak sa k tomu pridajú zrážky, naša strecha sa môže stať nebezpečnou. Máte zabezpečenie v podobe snehových zábran?

Snehové zábrany sú doporučené a mnohokrát tiež predpísané projektom pre strechy so sklonom väčším ako 10 ° v závislosti od snehových oblastí. Zabraňujú samovoľnému zosuvu väčšie masy snehu alebo zamrznutých častí a chráni tak nielen strechu, ale aj osoby a majetok v jej priľahlom okolí.

V našej ponuke nájdete dva typy snehových zábran: rúrkové a doskové.

  • Snehové zábrany rúrkové sú tvorení dvojicou rúrok s priemerom 32 mm. Dĺžka rúrok je 3m a konce sú prispôsobené pre vzájomné napojenie zasunutím. Rúrky sú osadené do konzol, ktoré sa rozlišujú podľa druhu krytiny.
  • Snehové zábrany doskové s dĺžkou 3 m sú určené do extrémnych snehových pásiem a horských oblastí. Snehové zábrany sú dodávané pozinkované alebo farebné.

Bezpečnostné prvky striech Lindab Safety tvorí kompletný systém, ktorý spĺňa súčasné požiadavky na zabezpečenie pohybu osôb po streche súčasne chráni strechu samotnú a jej bezprostredné okolie.

Pre všetky strechy, nie len plechové

Lindab Safety je sortiment použiteľný pre všetky bežné typy striech z všeobecne používaných materiálov. Jednotlivé prvky spĺňajú požiadavky európskych bezpečnostných noriem. Lindab Safety je jednoduchý a montážne nenáročný materiál. Snehové zábrany, strešné lávky, strešné a stenové rebríky vrátane doplnkov a kotviaceho materiálu.

Ponúkame Snehové zachytávače, strešné a stenové rebríky a strešné lávky Lindab Safety

Ak vás zaujali spomínané produkty, viac informácii nájdete v katalógu , cenníku alebo nás kontaktujte.