Viete aký vzduch dýchate ?

Keď sa zamyslíme nad tým, ako trávime svoje dni, možno budeme prekvapení zistením, že naše aktivity sú do značnej miery obmedzené na interiér. Štatistiky uvádzajú, že v priemere sa v interiéri zdržujeme neuveriteľných 21 hodín denne. Ak si túto údajnú časť doby rozdelíme počas celej našej existencie, dospeli by sme k fascinujúcemu číslu: približne 58 rokov nášho života prežijeme obklopení stenami našich domovov, kancelárií či iných uzavretých priestorov.

Dýchanie znečisteného vzduchu v interiéri môže mať za následok celý rad zdravotných problémov, od alergií a respiračných ťažkostí až po dlhodobé komplikácie, ako sú srdcovocievne ochorenia.

Vzhľadom na to, že sme takmer nepretržite obklopení stenami, či už doma, v práci, alebo v škole, je dôležité, aby sme sa zaoberali kvalitou vnútorného prostredia s rovnakou dôslednosťou, akou sa staráme o naše osobné zdravie. Investovanie do kvalitnej rekuperácie, domácich rastlín schopných čistiť vzduch, a zdravých stavebných materiálov, je investíciou do našej dlhodobej pohody a zdravia. 

Nezabúdajme, že vzduch, ktorý dýchame, je rovnako dôležitý ako potraviny, ktoré konzumujeme, alebo voda, ktorú pijeme.

Hľadáte spoľahlivé a efektívne riešenie pre váš vzduchotechnický systém?

Lindab predstavuje špičku v oblasti vzduchotechniky, ponúkame kompletný sortiment vzduchotechnických potrubí, zariadení a komponentov pre vetranie bytov, domov, kancelárií až po priemyselné riešenia VZT. Aj vďaka pokročilému webovému nástroju „Lindab Quick Selection Tool“ (LindQST) je výber a konfigurácia produktov rýchla a jednoduchá, čo šetrí váš čas a zabezpečí, že váš projekt bude vyhovovať všetkým technickým požiadavkám. Či už ste inštalátor, konzultant alebo architekt, LindQST vám poskytne prístup k najnovšej dokumentácii, inštalačným pokynom a obrázkom produktov. Tento nástroj bol navrhnutý tak, aby zrýchlil a zjednodušil každodennú prácu, umožňujúc efektívnejšie plánovanie a realizáciu projektov. Naša ponuka zahŕňa:

 

Potrubné systémy vzduchotechniky (ADS)

Distribučné prvky (ICS)

Tlmiče hluku

Regulačné prvky

Kompletnú ponuku nájdete TU

Výberom Lindab si zvolíte nielen kvalitné a inovatívne produkty, ale aj udržateľné riešenia, ktoré prispievajú k lepšiemu vnútornému prostrediu a zníženiu ekologickej stopy. Pre viac informácií a prístup k našim digitálnym nástrojom, navštívte našu stránku a objavte, ako vám Lindab môže pomôcť dosiahnuť optimálne vnútorné klimatické podmienky pre vaše projekty. Spoločne môžeme vytvoriť zdravšie a pohodlnejšie prostredie pre všetkých.